מה אתה יכול לעשות כדי לתמוך בידידי כדור הארץ המזרח התיכון?

ידידי כדור הארץ המזרח התיכון חובר לאנשים, סטודנטים, קבוצות קהילתיות, קבוצות דתיות (מדתות שונות), אוניברסיטאות ומוסדות באזורנו ובעולם - כדי לקדם את המטרה של בניית שלום באמצעות שימוש בר קיימא במשאבי הטבע המשותפים באזורנו.

להלן כמה הצעות למי שמעוניין להיות מעורב בפעילותנו:

1. לתרום לידידי כדור הארץ המזרח התיכון. כדי ללמוד כיצד לחץ כאן.

2. להירשם לניוזלטר שלנו, "שלום סביבתי", לקבלת עדכונים חודשיים בwww.foeme.org.

3. ללמוד על אתגרים סביבתיים אזוריים על ידי קריאת הפרסומים והבלוג שלנו, ולשאול שאלות.

4. להפיץ את המסר על ידי מצגת בנושא משאבי הטבע המשותפים לישראל, הרשות הפלסטינית וירדן בבית הספר שלך, במרכז הקהילתי, בבית כנסת, בכנסייה או במסגד. הארגון יכול לעזור ולספק מצגות אלו. 

5. להזמין את נציגי הארגון לדבר בבית הספר שלך, במרכז הקהילתי, בבית כנסת, בכנסייה או במסגד.

6. לכתוב לנציגים שלך בבית הנבחרים האמריקאי והסנאט כדי לעודד אותם לתמוך במאמצים אזוריים לשיקום נהר הירדן וים המלח. יש לנו מכתבים לדוגמה שיעזרו לך בארגון מסעות פרסום שמטרתם עידוד כתיבת מכתבים למקבלי החלטות!

7. לבוא לביקור באזור!

8. לעודד את בית הספר המקומי, המרכז קהילתי, בית הכנסת, הכנסייה או המסגד להציע סיור באחד משבילי השכנים שלנו, כדי ללמוד על משאבי הטבע המשותפים של האזור בביקור הבא שלכם. כדי ללמוד עוד לחץ כאן.

9. לבקר בפארקים האקולוגיים שלנו בעין גדי, ישראל; 'שרהביל בין חאסנה' בירדן ועוג'ה ברשות הפלסטינית. כדי ללמוד עוד לחץ כאן.

הרעיונות הטובים ביותר מגיעים לעתים קרובות מאנשים בדיוק כמוך. נשמח לשמוע על הפעילויות והרעיונות שלך כדי לקדם 'שלום סביבתי" !

אנא כתוב לנו בinfo@foeme.org.

* כל השדות הם שדות חובה
* פרטי התקשרות לא יפורסמו
http://foeme.org/www/../uploads/12847086320~^$^~actions_pic22.jpg